Çağımızın gelişen teknolojileri, beraberinde görsel iletişimin daha çok mecrada yer almasına olanak sağladığı gibi reklam ve tanıtımda en önemli etken faktörlerden olmuştur.

 

Ülkemizin en önemli lokomotif sektörlerinden birisi olan Turistik Tesis ve Hotel‘lerin, gerek Kuzey Kıbrıs gerekse Türkiye merkezli Kurumsal Şirket ve Fabrikaların Tanıtım Filmleri‘ni karşılamaktayız.

Orsatech olarak son teknoloji HD teknik alt yapıya sahip olmakla birlikte, tecrübeli ve eğitimli personelimizle Kuzey Kıbrıs‘da alternatifsiz Broadcast Teknik Çözümlerinde Tek Çözüm ortağıyız.

HD KameraHD çok Kameralı RejiHD Canlı Yayın AracıUPLINKJimmyJibSesIşıkKurguGrafik Animasyon ve benzeri her tür ihtiyacınızı karşılamak için 25 yılı bulan yayıncılık tecrübemiz ve 10 yıla yakın Kuzey Kıbrıs merkezli bir şirket olarak faaliyetimizi sürdürmekteyiz.

Kaliteli ve Güvenlir Hizmet için varız ;

Tüm KIBRIS‘da hizmet veren tek çözüm ortağınızız.

Orsatech Medya Ltd

Girne, Kuzey KIBRIS

PaylaşDigg thisShare on TumblrTweet about this on TwitterShare on StumbleUponShare on RedditPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someoneShare on Google+Share on Facebook